Rüyada şehrin yandığını görmek

Rüyada şehrin yandığını görmek

Rüyada şehrin yandığını görmek kötü arkadaşlardan uzak durmanız gerektiğine işarettir. Saniyen hayatın renklenmesine, canlanmasına, rüya sahibinin de mutlu olmasına tabir edilir.Bazende rüya sahibinin hayallerinin hiçbirinin gerçekleşmediğine ve sürekli olarak hayal dünyasında yaşandığına, zamanı boş işlerle geçirdiğine işaret eder.
# Rüyada şehrin yandığını görmek şunlara da delalet eder: a) Alim , b) Altın , c) Sadık dost , d) Güzel hizmetçi , e) Çok mal ve menfaat , f) Medh ve sena , g) Nefsin zineti , h) Ferah ve sürür… Bazı rüya yorumcularına göre de ibadet ve taata, zühdü takva ve mala delâlet eder.
# Rüyada şehrin yandığını görmek nimetin yok olmasına, sıkıntı ve zarurete, keder ve üzüntüye delâlet eder.
# Ünlü Düşünür Hasen Bin Ahmed İbnüL-Bennânin tabirinde rüyayı gören kişinin, iş hayatında ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, adını çok büyük ve başarılı kişilerin arasına yazdıracağına, kendisini kıskanan insanları yapacakları ile şaşırtacağına, eline geçen kazanç ile kendi işini kuracağına, sevdiği kişiler ile birlikte hayırlı bir çalışma ortaya koyacağına ve bu çalışma sayesinde çok dikkat çekeceğine delalet eder.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here