Rüyada şehrin yandığını görmek

29
0
PAYLAŞ

Rüyada şehrin yandığını görmek

Rüyada şehrin yandığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şehrin yandığını görmek iki vech ile tabir olunur: a) Ömrün bitişi , b) Erkek çocuğun ölümü. Bazı rüya yorumcularına göre de saldırgan ve kavgacı biriyle iş yapacağınıza işarettir.
# Saniyen kısa zamanda muradınıza ereceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise para veya husumet demektir.
# Büyük rüya tabircisi Usame bin Munkiz rüyayı gören kişi için yediğiniz miktar kadar hayra alamettir işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  bir sorun yaşayacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 436 ( dörtyüzotuzaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İmam-ı Rabbanî k.s. Hazretleri; “Bir farzı yerine getirmek bin sünneti yerine getirmekten, bir sünneti yerine getirmek bin edebi yerine getirmekten daha faziletlidir.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here