Rüyada şehriye kavurmak

16
0
PAYLAŞ

Rüyada şehriye kavurmak

Rüyada şehriye kavurmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şehriye kavurmak kısa bir süreliğine de olsa, daima hayal ettiğiniz bir yere götürüleceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de atan kişi tanıdık biriyse ondan bir miktar menfaat elde edeceğinize; meçhul biriyse, attığı miktar kadar musibet veya bağış göreceğinize işarettir.
# Saniyen helal mal elde edeceğinize ve zengin olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise büyük bir rekabet içinde yaşandığını özellikle iş konusunda yükselme hırsına yenik düşüldüğünü de bildirir.
# Ünlü rüya yorumcusu Nasîrüddin Tûsî görülen rüya endişe, dert ve sıkıntıya işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için isteklerinizin gerçekleşmesi yorumlanır.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 215 ( ikiyüzonbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Tuhaf şey!Yabancı girmesin diye evlerinin kapılarını kilitliyorlar:Sonra da… Televizyonlarını açıyorlar!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here