Rüyada şehriye pilavı yemek

9
0
PAYLAŞ

Rüyada şehriye pilavı yemek

Rüyada şehriye pilavı yemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şehriye pilavı yemek evlilikte sıkıntıyı, ya da işlerinizin ters gitmesine ve üzüntülü anlar yaşayacağınıza şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de mala, erkek çocuğa, ziynete ve hizmetçiye delâlet eder.
# Saniyen ailenizin adını kötüye çıkaracak kötü bir şey yapmayı düşündüğünüzü gösterir işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise ev halkından birinin hastalanacağına işarettir.
# Ünlü düşünür Ebu Musa Câbir bin Hayyan tabirinde yolculuğa çıkacak kimseye işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için içinden çıkılamaz bir belayla karşı karşıya kalacağınıza işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 462 ( dörtyüzaltmışiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hıristiyanlıkta baba kullarını mahkûm eder, oğul ise onları kurtarır gibi sapıkça bir ana tema mevcuttur. Kısacası İslam dini müstesna, diğer dinlerin din olmaktan çıktıkları aşikâr bir gerçektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here