Rüyada şehriyeli pirinç pilavı yemek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada şehriyeli pirinç pilavı yemek

Rüyada şehriyeli pirinç pilavı yemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şehriyeli pirinç pilavı yemek bir eski dosttan haber alacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de beş veçhe ile tabir olunur. a) Küfür , b) Hayret , c) Geçimde güçlük , d) Bedbaht ve günah , e) Delalete düşmek.
# Saniyen iyi tecrübeler elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise elçilerin tutuklanacağına işarettir.
# Ünlü filozof Zehebî yorumunda durumunuzu insanlardan gizlemeyeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için bir ölüm haberi veya tehlikeye şeklinde yorulur.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 712 ( yediyüzoniki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kibir, öfke, zulüm, kin ve nefret insanı alçaltıp, cehenneme yolcu eder.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here