Rüyada şehvetli olmak

8
0
PAYLAŞ

Rüyada şehvetli olmak

Rüyada şehvetli olmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şehvetli olmak faydasız bir arkadaşlığa şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de yukarıda belirtilen fitne ve belanın o yöre halkının başına geleceğine işarettir.
# Saniyen düşmana karşı zafer elde edeceğinize ve hacetinizin reva olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise acizlik ile tabir olunur.
# Büyük rüya tabircisi Ahmed en-Nihâvendî rüyayı gören kişi için birtakım vaatler alacağınıza delalettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için saygın kadınlarla karşılaşacağınıza ve onlardan hayır elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 834 ( sekizyüzotuzdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Mümin kardeşinle münakaşa etme, onun hoşuna gitmeyecek şakalar yapma ve ona yerine getiremeyeceğin bir söz verme.Tirmizî, Birr, 58.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here