Rüyada şehzade olduğunu görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada şehzade olduğunu görmek

Rüyada şehzade olduğunu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şehzade olduğunu görmek mutluluk, izzet ve saygıya işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de üzüm mevsimiyse, zahmetle elde edilen mala işarettir.
# Saniyen kadın ile evlenmeye ve ondan gelecek mala ve evlada delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise eşinizin malından yana sıkıntı yaşayacağınıza ve bazı tabircilere göre hastalanacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi El-Dimeşkî rüyayı gören kişi için ecelinizin yakın olduğuna işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için söz sahibi bir kişinin size öfkeleneceğine ama size bir zararının dokunmayacağına işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 675 ( altıyüzyetmişbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

6666 – İbnu Ömer radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Koyun ve keçi cennet hayvanlarındandır."

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here