Rüyada şehzade olmak

11
0
PAYLAŞ

Rüyada şehzade olmak

Rüyada şehzade olmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şehzade olmak evleneceğiniz kadının zengin biri olacağına yorumlanır. Bazı rüya yorumcularına göre de geçim konusunda genişliğe çıkacağınıza, rahatlık elde edeceğinize ve rızkınızın bollaşacağına işarettir.
# Saniyen hastaysanız iyileşeceğinize, borçluysanız borcunuzun ödeneceğine ve korku içindeyseniz güvende olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bir yolculuktan geri kalacağınıza şeklinde yorulur.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn Sad görülen rüya din ve dünyasının mamurluğuna delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kişisel zarara işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 525 ( beşyüzyirmibeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Derdi dünya olanın, dünya kadar derdi olur.Yunus Emre

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here