Rüyada şehzade türbesi görmek

6
0
PAYLAŞ

Rüyada şehzade türbesi görmek

Rüyada şehzade türbesi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şehzade türbesi görmek alimlerden menfaat göreceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de şehvete düşkün biri olduğunuza ve birkaç kez evleneceğinize işarettir.
# Saniyen yediğiniz et miktarınca mirasa konacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yersiz bir suizandan temize çıkacağınıza işarettir.
# Ünlü alim İbn Havkal rüyayı gören kişi için vaat edilen şeye bir gün daha yaklaşmaya ve fırsatları kaçırmamak için uyanık olmak gerektiğine delalet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için insanlara az hayrı dokunan soylu ve orta halli kimseye delalet eder.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 852 ( sekizyüzelliiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünya ümitle korku dengesi arasında güzeldir. Herkes korktuğundan kaçar ama Allah’tan korkan, ona yaklaşır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here