Rüyada şeker bulmak

9
0
PAYLAŞ

Rüyada şeker bulmak

Rüyada şeker bulmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeker bulmak sayesinde gelir elde ettiğiniz varlıklı kimsenin vefat edeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de iyi niyetinizin kötüye kullanılacağına ve bazı dalkavuklar tarafından aldatılacağınıza işarettir.
# Saniyen üzüntüye, acı marul yemek ise zarara işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise yöre halkının hüküm sahibi birinden yana korku içinde olacağına işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Yusuf TAVASLI nın yorumunda; asil olmayan birine işinizin düşeceğine ve dileğinizin gerçekleşeceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için biri hakkında yersiz iddiada bulunacağınıza işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 527 ( beşyüzyirmiyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3587 – Hz. Osman radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselam, uzuvlarını üçer üçer yıkayarak abdest aldı ve şöyle buyurdu: "Bu benim ve benden önceki diğer peygamberlerin ve İbrahim aleyhissalam'ın abdestidir."

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here