Rüyada şeker çay görmek

14
0
PAYLAŞ

Rüyada şeker çay görmek

Rüyada şeker çay görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeker çay görmek bir kazadan mucizevi bir şekilde kurtulacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hastaysanız, hastalığınızın uzayacağına işarettir.
# Saniyen salih kişilerin yaşam tarzlarını benimseyeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hastaysanız iyileşeceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Yusuf TAVASLI nın yorumunda; asalet sahibi biriyle evleneceğinize ve ondan menfaat elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hafif bir hastalığa işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 8 ( sekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Rabbin rızası, haramlardan sakınmaktır.Yahya bin Muaz

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here