Rüyada şeker çay görmek

Rüyada şeker çay görmek

Rüyada şeker çay görmek faydası olanı hayır olmayanı da zarar ile tâbire delalet eder. Saniyen maneviyatı temsil eder.Bazende rüya sahibinin, çalışma hayatında yapacağı işlerde atacağı bazı yanlış adımlardan ötürü çok kısa süreli maddi sıkıntılara ve zorluklara düşeceğine, endişe duyduğu konularda çok zarar göreceğine, bu sıkıntılardan kurtulmak için çok geniş çaplı bir düşünme ve karar verme dönemi geçireceğine ve bu dönem sonunda çok hayırlı ve akıllıca kararlar vererek sorunlarından büyük oranda kurtulacağına yorulur.
# Rüyada şeker çay görmek ekmek dağıttığı ve sadaka verdiği kişiler kendisinden üstün olur. Bazı rüya yorumcularına göre de kişinin yeni bir eve taşınacağının ve bu evde eskiden duyduğu mutluluğu ve sevinci tekrar yaşayacağının göstergesidir.
# Rüyada şeker çay görmek servet sahibi, cömert, kerim bir kimseye delâlet eder. Bazı kere de zengin, güzel ve iffetli bir kadına alâmettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu Nasr Bin Ebû Ferec Nasr Bin Muhammednin tabirinde bereket, sağlık, huzur, mutluluk anlamına geldiği gibi aynı zamanda dedikodu ve sıkıntı olarak da tabir edilir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here