Rüyada şeker çikolata almak

6
0
PAYLAŞ

Rüyada şeker çikolata almak

Rüyada şeker çikolata almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeker çikolata almak evin reisinin öleceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de yalancı kişiye işarettir.
# Saniyen faydasız bir arkadaşlığa şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise işlerin önünü açan veya işleri bitiren şeye tabir olunur.
# Ünlü rüya yorumcusu El-Cezeri görülen rüya içinde bulunduğunuz sıkıntılı durum iyiye DOĞRU değişecek demektir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ibadet ve itaat ehli olacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 913 ( dokuzyüzonüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Başkalarının kusuru bizim günahlarımızı örter mi?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here