Rüyada şeker dağıtmak

29
0
PAYLAŞ

Rüyada şeker dağıtmak

Rüyada şeker dağıtmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeker dağıtmak saadet ve sevincin işaretidir. Bu sebeple sevinilecek nimetlere kavuşmaya delâlet eder ve müjdeli haberler ile tâbir olunur. Bazı rüya yorumcularına göre de sıkıntı yaşayacağınıza, eşinizi boşayacağınıza ve işinizden azledileceğinize işarettir.
# Saniyen malda meydana gelecek zarara delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise şaşkınlığa işarettir.
# Ünlü düşünür Reşîdüddîn Hamedani tabirinde  azabın şiddetine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için arzu ettiği şeye tamamıyla nail olmaya delâlet eder.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 711 ( yediyüzonbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsanın başına hayır gelirse Allah’ın rahmetinden, şer gelirse nefsinden, şeytandan veyadünyaya olan bağlılığındanolduğu bilinmelidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here