Rüyada şeker döktüğünü görmek

Rüyada şeker döktüğünü görmek

Rüyada şeker döktüğünü görmek evlilik veya ortalıkta sevince işarettir. Saniyen ömür boyu kişinin mutlu olmasına neden olacak bir gelişmeye alamettir.Bazende rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında kendisini çok üzen ve sıkıntı veren sorunların çözümü için kendisine yardımcı olacak bir kişinin varlığına, rüya sahibinin işlerini kısa süre içinde gerçekleştirmesi için yardımcı olunacağına, bu şekilde işlerin yakın zaman içinde düzeleceğine, büyük kazançlar elde edileceğine ve hayal edilen şeylerin neredeyse herhangi bir zahmet çekilmeden ortadan kalkacağına işaret eder.
# Rüyada şeker döktüğünü görmek bazı kere de uzun ömre ve kuvvete işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de rüya sahibinin bazı korkular ve endişeler taşıdığına, kimseye güvenmediğine, inanmadığına ve bu nedenle de insanlardan uzak durmaya çalıştığına tabir edilir.
# Rüyada şeker döktüğünü görmek zalim biri tarafından malınıza el konulacağına işarettir.
# Ünlü Düşünür Hacı Ramazannin tabirinde yaşayacağınız zor anlarda sevdiklerinizden yardım göreceğinize, onları desteğini alacağınıza ya da rüyayı gören kişinin insanlara faydalı olacağına, onların müşküllerini çözüp rahatlamalarına olanak sağlayacağına yorulabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here