Rüyada şeker görmek ve dağıtmak

11
0
PAYLAŞ

Rüyada şeker görmek ve dağıtmak

Rüyada şeker görmek ve dağıtmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeker görmek ve dağıtmak katı kalpli, eğlence düşkünü ve hayrı az olan kimseye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hastalığınızın uzayacağına ama sonunda iyileşeceğinize işarettir.
# Saniyen sizi üzecek bir takım olaylar yaşayacağınıza ve ağlayacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise rızkının azalacağına ve yolculuğa çıkacağınıza işarettir.
# Ünlü alim Şemseddin Şehrezuri rüyayı gören kişi için çocuklarınızdan yana üzüleceğinize ve malınızın azalacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ahiret işiyle meşgul olacağınıza işarettir.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 44 ( kırkdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Musibetlerin iyi bir tarafı varsa o da bize, gerçek dostlarımızın kimler olduğunu öğretmesidir.Balzac

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here