Rüyada şeker hasta olmak

13
0
PAYLAŞ

Rüyada şeker hasta olmak

Rüyada şeker hasta olmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeker hasta olmak evliyseniz çocuk sahibi olacağınıza, bekarsanız evleneceğinize, yolculukta olan bir yakınınız varsa selametle geri döneceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çocuk sahibi olamayacağınıza işarettir.
# Saniyen anne-babaya tabir edilir. Bazı rüya tabirlerinde ise birin yardımıyla hacetinizin reva olacağına işarettir.
# Ünlü filozof Ibn-i Sîrîn hazretleri ; geçiminizin güzel olduğuna işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için düşmana karşı zafer kazanacağınıza işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 407 ( dörtyüzyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Gavs-ı Bilvanisî Abdulhakim Hüseynî k.s. şöyle der:“İhlâs, âlemleri Rabbi olan Allah’ın emir ve hükümlerini sadece onun rızası için yapmak bütün gücünü bunun için sarf etmektir. İhlâs, ilahî emirlere sebat göstermenin özüdür.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here