Rüyada şeker hasta olmak

Rüyada şeker hasta olmak

Rüyada şeker hasta olmak gördüğünüz yumurta miktarınca çocuk sahibi olacağınıza işarettir. Saniyen aile içinde yaşanacak mutlu olaylara ve güzel gelişmelere tabir edilir.Bazende rüyayı gören kişinin, daha önce hiç rastlamadığı bir karaktere sahip olan, çok garip ve farklı fikirlere ve düşüncelere sahip, diğer insanlardan farklı bir şekilde giyinen, sorunları kendine özgü yöntemler ile çözen, çok okuyan gezmeyi ve iyi vakit geçirmeyi seven fedakâr ve hem çok sadık hem de çok iyi bir dosta kavuşulacağına rivayet eder.
# Rüyada şeker hasta olmak varlıklı, yakışıklı ve saygıdeğer kişiye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hayırlı bir rüya olarak yorumlanır.
# Rüyada şeker hasta olmak kendi emeği ile para kazanmak demektir.
# Ünlü Alim Muhammed Bin Muhammed En-Nişâbûrî Ebû Tâhir-İ Ziyâdînin tabirinde kişinin mevcut potansiyelini göstermek için uygun bir zamanda fırsat elde edeceğini, yenilikle dolu bir döneme girerken kendisini de daha çok ön plana çıkarabileceğini, kariyer basamaklarını tırmanırken, bambaşka sektörlerde de iş yapma şansı elde edeceğine alamet eder.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here