Rüyada şeker ikram etmek

18
0
PAYLAŞ

Rüyada şeker ikram etmek

Rüyada şeker ikram etmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeker ikram etmek  birtakım sorunlarla karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de ciddi bir hastalığa şeklinde yorulur.
# Saniyen düşmanlarınızla kavga edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hoşunuza gitmeyecek bir şey işiteceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Ahmed bin Musa rüyayı gören kişi için menfaate, hayra, rızka, iyiliğe ve rahmete işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üzüntü, keder ve sıkıntı ile tâbire, ancak bu üzüntülerin kısa zamanda son bulacağına işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 511 ( beşyüzonbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

3595 – Hz. Ebû Musa radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalatu vesselam'a uğramıştım. Elindeki bir misvakla dişlerini misvaklıyordu ve “ü, ü…” diye bir ses çıkarıyordu, misvak ağzındaydı, sanki kusuyor gibiydi."Buhari, Vudü 73; Müslim, Tahâret 46, (255); Ebu Dâvud, Tahâret 26, (49); Nesâi, Tahâret 3, (1, 9).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here