Rüyada şeker ikram ettiğini görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada şeker ikram ettiğini görmek

Rüyada şeker ikram ettiğini görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeker ikram ettiğini görmek mahkemeyle bir işiniz olacağına veya evinize yabancı bir misafir geleceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dinarı size veren tanıdık kişi tarafından yeni ama küçük bir eve sahip olacağınıza işarettir.
# Saniyen herhangi bir musibetle karşılaşmamak için mutlaka tövbe etmeniz gerektiğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bahtınızın açılacağına ve mal elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü alim Zünnûn-ı Mısrî rüyayı gören kişi için köy halkıyla ortak bir iş yapacağınıza ve bu işten kazanç elde edeceğinize, ancak cimrilik edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için patronlarınızla sorun yaşayacağınıza şeklinde yorulur.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 447 ( dörtyüzkırkyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Salihlerle arkadaşlık etmek, sonsuz saadete kavuşturan yolda yürümek demektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here