Rüyada şeker ilacı görmek

15
0
PAYLAŞ

Rüyada şeker ilacı görmek

Rüyada şeker ilacı görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeker ilacı görmek endişe verici kötü bir olayla karşılaşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de pek yakında huzura kavuşacağınıza işarettir.
# Saniyen yeni başlangıçlar yapmak için her türlü fırsatın oluşacağı bu günlerin kişi için hayırlı görüşmelerle dolu olacağını yolculuklar için de uygun bir zamanda olunduğunu tabir eder. Bazı rüya tabirlerinde ise şu şekilde tabir olunur: a) Kuvvet , b) İktidar , c) Maharet , d) Sanat , e) Mal ve nimet.
# Ünlü filozof İbnül Cevzî yorumunda bazı tabircilere göre ise çocuğunuzun hastalıktan kurtulacağına ve eğer gurbetteyseniz esenlik içinde memleketinize döneceğinize tabir olunur. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için insanlar arasında şöhret bulacağınıza ve saygınlık elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 428 ( dörtyüzyirmisekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

968 – Ebu Hüreyre radıyalahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:"Allah yolunda yaralanan hiçbir yaralı yoktur ki, kıyâmet günü, yarası kanıyor olarak gelmiş olmasın, bu kanın rengi kan renginde, kokusu da misk kokusundadır."Buharî, Cihâd 10, Zebâih 31; Müslim, İmâret 103; Tirmizî, Fedâilu'l-Cihâd 21, (1656); Nesâî, Cenâiz 82, (4, 78), Cihâd 27, (6,28); Muvatta, Cihâd 29, (2, 461).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here