Rüyada şeker kaybetmek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada şeker kaybetmek

Rüyada şeker kaybetmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeker kaybetmek daha fazla mala işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de üzgünseniz sevineceğinize, hapisteyseniz serbest kalacağınıza, borçluysanız borcunuzun ödeneceğine ve hastaysanız iyileşeceğinize işarettir.
# Saniyen yakınlarınızdan bühtan işiteceğinize, sonunda saygınlık kazanacağınıza ve işlerinizin düzeleceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise büyük bir suçtan aklanmaya tabir olunur.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn Sad görülen rüya güzel bir söz işiteceğinize veya aşağılık bir kişiden kötülük göreceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için beş veçhe ile tâbir olunur: a) Halife , b) Büyük imam , c) İman , d) İslâm , e) Müminlere emn ve eman
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 286 ( ikiyüzseksenaltı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bayezid-i Bistami, Allah-ü Teâlâ’nın aşkı ile öyle bir hâlde idi ki, O'ndan başka hiçbir şeyi hatırlamazdı. Yirmi yıl yanında bulunan ve hiç ayrılmayan talebesine her çağırdığında; "Yavrum ismin nedir?" diye sorardı. Bir defasında, o talebe dedi ki; "Efendim. Yirmi yıldır hiç ayrılmadan, hizmetinizde bulunmakla şerefleniyorum. Lâkin her defasında ismimi sormanızın hikmetini anlayamadım." Bâyezîd-i Bistamî; "Evlâdım, kusura bakma. Her defasında ismini soruyorum. Allah-ü Teâlâ’nın muhabbeti kalbime gelince, beni öyle bir hâl kaplıyor ki, O'ndan başka her şeyi unutuyorum. Senin ismini de hatırımda tutmaya çalışıyorum, fakat böyle hâl olunca unutuyorum. Sen hiç üzülme." buyurup talebesinin gönlünü aldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here