Rüyada şeker pancarı toplamak

6
0
PAYLAŞ

Rüyada şeker pancarı toplamak

Rüyada şeker pancarı toplamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeker pancarı toplamak gereksiz harcamalarda bulunacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de insanlara şefkat göstereceğinize işarettir.
# Saniyen iyi bir haber işiteceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise her tane miktarınca sopa yemeye işarettir.
# Ünlü filozof Ziryab yorumunda kötü inançlı biri olacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için işinizin sağlamlaşacağına ve düşmana galip geleceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 672 ( altıyüzyetmişiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hz. Ömer (r.a) vefat ettiği zaman İbn. Mes’ud (r.a) “İlmin onda dokuzu öldü.”buyurdu.Bu sözü üzerine İbn Mes’ud’a denildi ki:Sahabe-i kiramın büyükleri hayatta iken, niçin böyle söylüyorsun?Şöyle cevap verdi:Ben hüküm ve fetva ilimlerini değil, Allah-ü Teâlâ’yı bilmeyi, Marifetullah’ı, kastettim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here