Rüyada şeker tartmak

12
0
PAYLAŞ

Rüyada şeker tartmak

Rüyada şeker tartmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeker tartmak temiz ve titiz hizmetkara işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bir başkasının zararından fayda göreceğinize işarettir.
# Saniyen geçici sevinç, tartışma ve ölüme işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise altı vech ile tabir olunur: a) Rızık , b) İş , c) Haram mal , d) Yardım isteme , e) Kötü söz , f) Çocuk.
# Ünlü rüya yorumcusu El-Cezeri görülen rüya vech üzere de tabir olunur: a) Rızık , b) İlim , c) Zevce , d) Mülk , e) Evlat… Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için şeytanın size verdiği şey iyi bir şeyse, haram mal elde edeceğinize, kötü bir şeyse inancınızın bozulacağına işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 89 ( seksendokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İkrime r.a. bir gün:İlmi sadece ücretini ödeyen kimselere öğretin, dedi. Kendisine sordular:İlmin ücreti nedir?Şu cevabı verdi:İlmin ücreti onunla gerektiği gibi amel edilmesi, ilim sahibinin de yine onunla amel edecek kimseye öğretmesidir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here