Rüyada şeker ve çikolata almak

4
0
PAYLAŞ

Rüyada şeker ve çikolata almak

Rüyada şeker ve çikolata almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeker ve çikolata almak uzun süreli bir sıkıntı yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de dostunuz veya ortağınızın sizden ayrılacağına, borçlanacağınıza, malınızı kaybedeceğinize ve bu nedenle sıkıntı yaşayacağınıza işarettir.
# Saniyen ilme işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise zarara uğrayacağınıza şeklinde yorulur.
# Ünlü filozof İbn-i Yunus yorumunda mal varlığı ve geçime işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hamile kadının bu rüyayı görmesi, doğacak çocuğun kız olacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 754 ( yediyüzellidört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir saniye önce var olan hayatın sona ermesinden sonra ki bir saniyede neler değişiyor da yaşayan, duyan, hisseden, düşünen, 36,5 derece gibi yüksek bir sıcaklıkta 70-80 sene bozulmayan bir vücut birkaç saat içinde tamamen işgal edilip, 5 hafta içinde de sadece bir kemik yığınına dönüşüyor?Beden, yüz trilyon kadar hücreden müteşekkil büyük bir ülkedir. Ruh ise bu ülkenin değişmez sultanıdır.Ruh bedeni terk etti mi, beden ülkesi harap olur gider. Bu hakikat bedenini doyurmak ve güzelleştirmekten başka şey düşünmeyip ruhunun ihtiyaçlarını ihmal eden gafil ahmaklara duyurulur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here