Rüyada şeker ve kolonya tutmak

35
0
PAYLAŞ

Rüyada şeker ve kolonya tutmak

Rüyada şeker ve kolonya tutmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeker ve kolonya tutmak birinden güzel söz işiteceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de duygusal bir ilişkiyi bozacağınıza veya ailevi bir tartışma yaşayacağınıza işarettir.
# Saniyen kaba ve bozguncu bir öncüyle arkadaş olacağınıza ve ondan menfaat elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise tespih ehli olacağınıza ve saygınlık elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü filozof Zehebî yorumunda tamaha işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için büyük bir şahsiyetle arkadaş olacağınıza ve onun desteğiyle korktuğunuz bir şeyden güvende olacağınıza işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 507 ( beşyüzyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Aman ha! Bizi ömrümüzde yalnızca bir kere ziyaret edecek olan misafire (Azrail a.s.’a) hazırlıksız yakalanmayalım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here