Rüyada şeker ve tuz görmek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada şeker ve tuz görmek

Rüyada şeker ve tuz görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeker ve tuz görmek din yolunda mücadele eden eşsiz bir zahit olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hoşunuza gitmeyen kaba sözler işiteceğinize işarettir.
# Saniyen huzursuzluğa işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sebepsiz yere düşmanlık veya gerginlik yaratacağınıza delâlet eder.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn Rüşd görülen rüya başkalarının işine karışmamanız gerektiğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için o bölge halkına Allahın gazap edeceğine, kimi o buluta yakın görürseniz, o kişinin Allahın azabına daha yakın olduğuna işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 95 ( doksanbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

7 yaşına kadar olan çocuğunuzla oynayınız, 15 yaşına kadar arkadaşlık ediniz, 15 yaşından sonra istişare ediniz.Hz. Ali (r.a.)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here