Rüyada şeker yağdığını görmek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada şeker yağdığını görmek

Rüyada şeker yağdığını görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeker yağdığını görmek ilim, fazilet, rütbe ve makama ve fazlaca yüceliğe delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de iyi bir görüşme yapacağınıza işarettir.
# Saniyen cennette güzel bir köşk elde ettiğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise şöyle tâbir buyurur: a) Hayır ve hasenat işler , b) Ecir ve sevaba nail olur , c) Ahireti sevenlerle oturup kalkar , d) İki cihanda da saadete erer.
# Büyük rüya tabircisi Dânî rüyayı gören kişi için yaktığınız tütsünün hoş kokusu miktarınca hayır elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için eksik kıldığınız ölçüde insanlara zulmedeceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 674 ( altıyüzyetmişdört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir yolcu; üç beş günlüğüne misafir olarak kalacağı otel odasına valizler dolusu elbise ve eşya ile gitse;Beş günün sonunda ise her şeyini otel odasında bırakıp evine dönse akıllıca bir iş yapmış olur mu?Dünya hayatımız, ahiret hayatımızın yanında göz açıp kapamak kadar kısa sayılır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here