Rüyada şekerle abdest almak

12
0
PAYLAŞ

Rüyada şekerle abdest almak

Rüyada şekerle abdest almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şekerle abdest almak heybetli, hileli söz sözleyen, kara ve denizde çok çok sefer eden, haris ve düşman üzerine saldıran bir kimseye delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de bencilliğinizden dolayı zarar göreceğinize işarettir.
# Saniyen yediğiniz et kadar düşmanınızdan mal elde edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise insanlara iyi ve güzel şeyler öğreteceğinize, ancak bir nifakla karşılaşacağınıza işarettir.
# Büyük rüya tabircisi İbn Asakir rüyayı gören kişi için size ve çocuklarınıza rızk ulaşacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üç vech ile tâbir olunur: a) Toplu mal , b) Saliha zevce , c) Mamur memleket.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 826 ( sekizyüzyirmialtı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Yolculardan biri, otobüs şoförünün yanına gider ve namaz vakti geçmeden bir mola vermesini rica eder. Şoför sinirlenerek: Kaza edin efendim, der. Ne olur yani? Adam, sakin sakin cevap verir: Ben kaza etmeden, ya sen kaza edersen?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here