Rüyada şekerle abdest almak

Rüyada şekerle abdest almak

Rüyada şekerle abdest almak keyifli bir geziye çıkacağınıza ve bu gezide kötü bir durumla karşılaşacağınıza işarettir. Saniyen malıyla övünen, insanların duygu ve düşüncelerini ciddiye almayan, sadece kendi menfaati, zenginliği, rahatı ve huzuru için uğraşan, imkânların fazlasına sahip olduğu halde yakınlarının ve komşularının içine düştüğü müşkül durumdan kurtulmaları için kılını bile kıpırdatmayan, anlayışsız, vurdum duymaz ve kötü bir kişinin varlığına rivayet edilir.Bazende rüyayı gören kişinin, çok iyilik yapan, her düşenin elinden tutan ve herkes hakkında iyi konuşan bir kişi olması ile Allah katında çok sevildiğine alamet eder.
# Rüyada şekerle abdest almak ticarette gerileyeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bazı kere de, hakimin kendisi ve dilidir.
# Rüyada şekerle abdest almak o kadını almak ister.
# Ünlü Rüya Yorumcusu İbn-İ Sâig Muhammed Bin İbrâhim Ed-Derûrînin tabirinde iyi düşüncelerle çıkılan bir yolun kişi için pek de hayırlı olmayacağına ve özellikle yanlış insanlarla beraber program yapan rüya sahibinin zor durumda kalacağını alamet eder.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here