Rüyada şekerle oruç bozmak

11
0
PAYLAŞ

Rüyada şekerle oruç bozmak

Rüyada şekerle oruç bozmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şekerle oruç bozmak tehlike yaşayacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de uyuşup anlaşacağınız zengin biriyle evleneceğinize ve onun mesleğini alacağınıza yorumlanır.
# Saniyen biriktirilmiş helal kazanca ve sünneti bilen bir adama delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise fesat ve haram yola yöneleceğinize yorumlanır.
# Büyük rüya tabircisi İbn Asakir rüyayı gören kişi için kendinize biraz çeki düzen verip daha verimli olmaya çalışın delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için karşınıza çıkacak bir fırsatı en iyi şekilde değerlendireceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 252 ( ikiyüzelliiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hz. Ali (r.a) der ki: “Savaşlarda Hz. Peygamber (s.a.v) kadar düşmana yaklaşan bir kimse bulunmazdı. Birçok kez savaş kızışıp başımız dara düşünce O’na sığınırdık.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here