Rüyada şekerli börek görmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada şekerli börek görmek

Rüyada şekerli börek görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şekerli börek görmek dindar biriyseniz sevineceğinize, değilseniz üzüleceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çok güzel, mutluluk verecek bir haber almak demektir.
# Saniyen ailenizle bir sorun yaşayacağınıza ve daha sonra bu sorunların ortadan kalkacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise vuran kişinin sizi rencide edici şeyler söyleyeceğine işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Hazini rüyayı gören kişi için  boş ve asılsız sözler söyleyeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  aşırı gurur veya tekebbürünüz yüzünden saygınlığınızın azalacağına işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 167 ( yüzaltmışyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bir gün, Hazreti Ömer (r.a), ehil olmayan birinin etrafına bir takım insanların toplandığını görmüş, onu kamçılamış ve “Bu hal, kendisine uyulan kimse için bir fitne, tabi olanlar için de bir zillettir!” buyurmuştur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here