Rüyada şekerli leblebi görmek

Rüyada şekerli leblebi görmek

Rüyada şekerli leblebi görmek bir kadınla evleneceğinize ve akıbetinizin iyi olacağına işarettir. Saniyen Gelecek için güzel vaatlerde bulunacak yetkin bir kimseyle tanışmak, bu kişiyle yapılacak işlerden yüksek meblağlar kazanmak, bol kısmetli yaşamak demektir.Bazende dediğim dedik, inadından vazgeçmeyen, hep kendi dediği olsun isteyen aksi takdirde çok mutsuz ve agresif olan bir kişinin varlığına alamet eder ve eşlerden kadın olana yorulur.
# Rüyada şekerli leblebi görmek ömrünün uzun ve kat kat olacağına delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de kişinin canını sıkan ve işlerine köstek olan kişileri hayatında uzaklaştıracağına, sorunlarını sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği kişilerden alacağı destekler sayesinde kısa süre içinde çözüme ulaştıracağına, atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine ve uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberi yakın zaman içinde alacağına tabir edilir.
# Rüyada şekerli leblebi görmek üzüntü, sıkıntı ve musibete işarettir.
# Ünlü Rüya Yorumcusu EbüL-Leys Ali Aâeddîn Ali Menâvînin tabirinde rüyayı gören kişinin hatır gönül bilen, olgun ve aklı başında kimse olduğuna, vefasızlık, nankörlük ve haksızlık nedir bilmediğine, kendisine bir adım atacak olana koşacak kadar yüce gönüllü kimse olduğuna rivayet edilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here