Rüyada şekerli leblebi görmek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada şekerli leblebi görmek

Rüyada şekerli leblebi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şekerli leblebi görmek  aşk ve dostluk konusunda kararsız kalacağınıza şeklinde yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre de bir işinizin duraklayacağına işarettir.
# Saniyen uzak bir zattan gelecek iyiliğe delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise mal elde edeceğinize ve muradınıza ereceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Yakub bin Tarık görülen rüya mutluluğu zorla elde edemeyeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  ahlaksız kişiye işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 355 ( üçyüzellibeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Zeynel Âbidin Hazretleri abdest alırken sapsarı kesilirdi. Sebebini sorduklarında şu cevabı verdi. Kimin huzurunda durduğumu düşünürseniz, sebebini anlarsınız…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here