Rüyada şekerli leblebi yemek

18
0
PAYLAŞ

Rüyada şekerli leblebi yemek

Rüyada şekerli leblebi yemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şekerli leblebi yemek Allahın inayetiyle o bölgede adaletin yaygınlaşacağına, eğer bölge halkı zalimse ilahi azaba uğrayacaklarına ve eğer mazlumsa, Allahın da yardımıyla zalimlere galip geleceklerine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de insanların çabalarına göre mesleklerine yorulur.
# Saniyen iyi bir mevkie yükseleceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise aynı kadının akrabalarıyla dost olacağınıza veya işinizin kötüye gideceğine işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Abdulmelik el-Esmaî rüyayı gören kişi için  birini alt edip malını elinden alacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için neslin artacağına, rızkın bereketine ve işlerin yolunda gitmesine delâlet eder.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 377 ( üçyüzyetmişyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

En akıllı kişi üniversite sınavında en iyi derece yapan kişi değil, Allah’a karşı sorumluluklarını gerçekleştiren kişidir. Hayatın sadece bu dünya ile sınırlı olmadığını, ölüm sonrası da bir hayatın olduğunu kavrayabilen kişidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here