Rüyada şekerli süt içmek

23
0
PAYLAŞ

Rüyada şekerli süt içmek

Rüyada şekerli süt içmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şekerli süt içmek bulunduğunuz şehirde, sele neden olacak kadar yağmur yağacağına veya bir husumet çıkacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de aile içi anlaşmazlığa yorumlanır.
# Saniyen rızkınızın azalacağına ve durumunuzun kötüye gideceğine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise birtakım gizli hedefleriniz olduğuna işarettir.
# Ünlü alim İbn-i Cübeyr rüyayı gören kişi için vadinde durmayan, sözünü yerine getirmeyen kimseye delâlet eder. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için evin hanımefendisinin veya hizmetçinizin öleceğine işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 714 ( yediyüzondört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1800 – Büreyde radıyallâhu anh anlatıyor: "Bir gün, Hâlid İbnu Velid el-Mahzumi radıyallâhu anh:"Ey Allah'ın Resülü, bu gece hiç uyuyamadım" diye Hz. Peygamber aleyhissalâtu vesselam'e yakındı.Resülullah aleyhissalâtu vesselâm ona şu tavsiyede bulundu:"Yatağına girdinmi şu duayı oku: "Ey yedi kat semânın ve onların gölgelediklerinin Rabbi, ey arzların ve onların taşıdıklarının Rabbi, ey şeytanların ve onların azdırdıklarının Rabbi! Bütün bu mahlükâtının şerrine karşı, bana himâyekâr oI! 0l ki hiç birisi, üzerime âni çullanmasın, saldırmasın. Senin koruduğun aziz olur. Senin övgün yücedir, senden başka ilah da yoktur, ilah olarak sadece sen varsın."Tirmizi, Daavât 96, (3518).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here