Rüyada şekersiz kahve pişirmek

6
0
PAYLAŞ

Rüyada şekersiz kahve pişirmek

Rüyada şekersiz kahve pişirmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şekersiz kahve pişirmek görmek beş şekilde tabir olunur: a) Riyaset (baş olma , reislik) , b) Hikmet , c) Günah ve hile , e) Gam ve keder , f) Evlad ve kardeş… Bazı rüya yorumcularına göre de geçim konusunda sorun yaşayacağınıza işarettir.
# Saniyen boş işlere işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise mal ve büyüklük kazanacağınız bir işe yorumlanır.
# Ünlü filozof Muhammed Ufî yorumunda zahmetli bir işin sizin yardımınızla halledileceğine veya bazı tabircilere göre helal mal kazanacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için saygınlık ve zenginlik elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 722 ( yediyüzyirmiiki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İyi insanlarla arkadaş olunuz. Kötü kimseyle arkadaşlık etmektense, yalnız olmak evladır.George WashingtonYalnızlık kötü arkadaştan, iyi arkadaş da yalnızlıktan iyidir.Alfred de Musset

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here