Rüyada şelaleden aşağı düşmek

5
0
PAYLAŞ

Rüyada şelaleden aşağı düşmek

Rüyada şelaleden aşağı düşmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şelaleden aşağı düşmek istemediğiniz bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de insanları hak yoldan alıkoyacağınıza işarettir.
# Saniyen hizmetçinizin hastalanacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise menfaat elde edeceğinize, fakirseniz zenginleşeceğinize işarettir.
# Ünlü filozof Ibn-i Sîrîn hazretleri ; işine hâkim olan kişiye ve bazı tabircilere göre kadına yorumlanır. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çocuğunuz olacağına veya bir kadından bir şey elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Ataç Yayınları , İnceleme-Araştırma Dizisi, 2012) Sayfa 854 ( sekizyüzellidört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dâvûd-i Tâî' buyurdu ki:Kim ki, Allah-ü Teâlâ’nın vaad ettiğinden korkarsa arzularına çabuk kavuşur. Kimin arzuları çoksa, ona bütün azaplar yakındır. Ey kardeşlerim, en büyük sermaye, Allah-ü Teâlâ’nın râzı olduğu bir iş ile meşgûl olmaktır. Kabirdekiler, kıyamet kopunca kabir azabı kalkacağı için, kıyametin çabuk gelmesini beklerler. Dünyadakiler ise; kabirdekilerin pişmanlıklarını bilmedikleri için hep günah işlerler. Hâlbuki onlar da ölünce, dünyada iken neden çok ibadet yapmadık, diyerek pişman olacaklar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here