Rüyada şelaleden atlamak

12
0
PAYLAŞ

Rüyada şelaleden atlamak

Rüyada şelaleden atlamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şelaleden atlamak dindar kişiye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de oldukça değerli bir hediye alacağınıza veya maddi destek göreceğinize ve bu yardımların ardından geçim kaygısından kurtulacağınıza işarettir.
# Saniyen üç veçhe ile tabir olunur: a) Hidayet , b) İlim , c) Basiret… Bazı rüya tabirlerinde ise zor günler geçireceğinize işarettir.
# Ünlü alim Zünnûn-ı Mısrî rüyayı gören kişi için ticari bir yolculuk yapacağınıza ve gelir elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çıkacağınız bir yolculuktan bol miktarda kazanç sağlayacağınıza ve rızkınızın artacağına işarettir.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 325 ( üçyüzyirmibeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Nemrut, hazırlattığı devasa odun yığınında Hz. İbrahim’i (a.s.) ateşe attırır; tam o sırada minnacık bir serçe belirir, ateşin üstünde gagasındaki bir damla suyu alevlerin üzerine bırakır.Serçeye sorarlar:“Be hey gafil, bir damlacık su koskoca ateşe ne yapar ki?”Serçe cevap verir:“Bir şey yapmayacağını ben de biliyorum ama hiç değilse tarafım bilinsin istedim.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here