Rüyada şelaleden inmek

10
0
PAYLAŞ

Rüyada şelaleden inmek

Rüyada şelaleden inmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şelaleden inmek  boş bir mesele yüzünden gereksiz yere kendinizi feda edeceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de mal ve ihtişam kazanacağınıza ve ömrünüzün uzayacağına işarettir.
# Saniyen yukarıda belirtilen vasıftaki biriyle arkadaş olacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bolluk ve berekete işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu İbn-i Hurdazbih görülen rüya alim ve hekim biriyle arkadaş olacağınıza ve ondan faydalanacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için yakında işe gireceğine ve sevineceğine delalet eder.
Kaynak:Şerfattin Şenaslan, İzahlı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi Kitabı, (İhvan Yayınevi, 2015) Sayfa 505 ( beşyüzbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hak kuldan intikamını kul ile alır.Dini irfan bilmeyen bunu kul etti sanır.Hz. Mevlana

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here