Rüyada şempanze yavrusu görmek

15
0
PAYLAŞ

Rüyada şempanze yavrusu görmek

Rüyada şempanze yavrusu görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şempanze yavrusu görmek büyük bir düşmana veya şiddetli bir düşmanlığa işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çok hilebaz ve sert konuşan adama işarettir.
# Saniyen düşman üzerine galip gelmeye delâlet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise aile ve çocukları için arzu ettikleri şeyi hazırlayan ev sahibine delâlet eder.
# Ünlü düşünür Ebu Hanife el-Dinaveri tabirinde saygınlığınızın artacağına ve işlerinizin iyiye gideceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için  anlaşmazlığa işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 665 ( altıyüzaltmışbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

İnsanlar İskender geliyor diye koşuşuyorken, Diyojen yerinden kımıldamadı bile. “Sen ne yapıyorsun, gelenin kim olduğunu biliyor musun?" diye onu tartakladılar. İskender, “Durun, dokunmayın!” dedi. Sonra da, “Görmüyor musun? İskender geliyor, diye insanlar yerlere kapanıyorlar. Sen İskender’i tanımıyor musun?” dedi.Diyojen: “Tanıyorum. İyi tanıyorum ve sizi de iyi biliyorum” diye cevap verdi.İskender: “O halde söyle! Kimim ben?”Diyojen: “Esirimin esirisin” dedi.İskender sarsıldı. Yerinde duramadı ve atından indi. “Ne demek bu?” dedi.Diyojen: “Sen, toprak için savaşıp insan öldürüyorsun. Dünya da benim esirim, kölem. Sen de benim köleme köle olmuşsun. Kim kime ayağa kalkacak?”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here