Rüyada şemsiyeli adam görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada şemsiyeli adam görmek

Rüyada şemsiyeli adam görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şemsiyeli adam görmek düşmanınızla savaşacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de düşman üzerine galip gelmeye delâlet eder.
# Saniyen bulunduğunuz bölgede yaşayan insanların İslama riayet etmediklerine işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise o kimse için dünyevi ve uhrevi hüsrana işarettir.
# Ünlü alim Ali bin İsa rüyayı gören kişi için kişisel zarara işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için beklemediğiniz bir haberin sizi çok mutlu edeceğine işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 254 ( ikiyüzellidört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Allah-ü Teâlâ, zamandan da, mekândan da münezzehtir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here