Rüyada şemsiyeli adam görmek

Rüyada şemsiyeli adam görmek

Rüyada şemsiyeli adam görmek hayır ve berekete, makamın yüksekliğine, duanın kabulüne, günahların mağfiretine ve ziyade hayra delâlet eder. Saniyen hapse delâlet eder.Bazende kişinin hem iç dünyasıyla, hem de dış dünyayla büyük çatışmalar içinde olduğunu, yapmak istedikleri konusunda çevresinden, ailesinden veya arkadaşlarından kaynaklanan pek çok engelle mücadele etmek zorunda kaldığını, iyi niyetiyle yaklaştığı durumların giderek tahammülünü zorladığını bildirir.
# Rüyada şemsiyeli adam görmek kocaya delâlet eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişinin, iş hayatında ortaya koyduğu işler sayesinde kazandığı başarıları, aile hayatında yaşadığı mutluluğu ve eline geçen güzel fırsatları kıskanan bazı kişiler olduğuna, rüya sahibinin yakınında olan bu kişilerin, ortaya atacakları bir iftira ile çok büyük zarar vereceklerine, işlerin sıkıntıya girmesine ve günden güne daha kötüye gitmesine sebep olacaklarına ve büyük bir üzüntüye neden olacaklarına işaret eder.
# Rüyada şemsiyeli adam görmek şöyle tabir olunur: a) Beyaz ve yeşil balçık , helal mala , b) Sarı balçık , hastalığa , c) Kırmızı balçık , çalgı ve oyuna , d) Siyah balçık , keder ve hüzüne delalet eder.
# Ünlü Alim Necmî Necmeddîn Bin Muhammednin tabirinde harikulade bir hayatın işareti, huzurun ve bolluğun her zaman artacağının da alametidir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here