Rüyada şerbet içmek görmek

7
0
PAYLAŞ

Rüyada şerbet içmek görmek

Rüyada şerbet içmek görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şerbet içmek görmek şu şekilde tabir olunur: a) Hac ibadeti , b) Allah yolunda cihad ve gaza , c) Zillet , d) Fayda , e) Muharebe f) Fitne , g) İmtihan ve maişet , h) İş veya kesad… Bazı rüya yorumcularına göre de içinizde bazı gizli korkuların varolduğunun işareti delalet eder.
# Saniyen rüya sahibinin kendisinden pek hoşlanacağı, hür bir kadına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise mal ve servet elde edeceğinize işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Abbas Kasım İbn Firnas görülen rüya çocuklarınızdan yana sorun yaşayacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için hayatınızda birtakım değişiklikler olacağına işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 641 ( altıyüzkırkbir )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1660 – Hz. Câbir radıyallâhu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm bana: "Allah'ın meleklerinden olan Arş'ın taşıyıcılarından bir melek hakkında rivâyette bulunmam için bana izin verildi" dedi ve ilâve etti: "Onun kulak yumuşağı ile ensesi arasındaki uzaklık yedi yüz senelik mesâfedir."Ebu Dâvud, Sünnet 19, (4727).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here