Rüyada şerbet karıştırmak

10
0
PAYLAŞ

Rüyada şerbet karıştırmak

Rüyada şerbet karıştırmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şerbet karıştırmak karşılaşacağınız bir işte oldukça sabırlı olmanız gerektiğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de tecrübeli ve akıllı bir ortağınız olacağına ve onunla büyük kazançlar elde edeceğinize işarettir.
# Saniyen gizlide ve açıkta nifak edeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise bulunduğunuz yerde yaşayan birtakım insanların birbirlerinden ayrılacağına işarettir.
# Büyük rüya tabircisi El Fadl ibn Naubaht rüyayı gören kişi için size yalan yere iftira edileceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için üç şekilde tâbir olunur: a) Taksim edici bir kimse , b) İyi bir dost , c) İnsanlar arasında fitneye kapı açan biri…
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 163 ( yüzaltmışüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kötü halini değiştirirsen iyi olursun.Abdulkadir Geylani k.s.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here