Rüyada şerbetli kadayıf yemek

12
0
PAYLAŞ

Rüyada şerbetli kadayıf yemek

Rüyada şerbetli kadayıf yemek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şerbetli kadayıf yemek zorlukları aşacağınıza ve kalıcı bir başarı elde edeceğinize delalettir. Bazı rüya yorumcularına göre de o senenin feyz ü bereket içerisinde geçeceğine delâlet eder.
# Saniyen birtakım gizli ilimlere eğilim göstereceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise çok kötü bir hastalığa tutularak, sıkıntılı günler geçireceksiniz demektir.
# Ünlü rüya yorumcusu Hemdani görülen rüya sarhoşluğunuz miktarınca saygınlık elde edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için zor bir iş yüzünden sıkıntı yaşayacağınıza işarettir.
Kaynak:Adem Suad, Rüya Tabirleri (Tutku Yayınevi, 2010) Sayfa 258 ( ikiyüzellisekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Dünya, çocukların oyuncağıdır, hayaldir, batıl bir rüyadır, harâbdır… Her şeyi bırak Allah'a dön.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here