Rüyada şevval orucu tutmak

9
0
PAYLAŞ

Rüyada şevval orucu tutmak

Rüyada şevval orucu tutmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şevval orucu tutmak Allahın size salih bir evlat nasip edeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hakkınızda çok kötü sözler söyleneceğine işarettir.
# Saniyen hoş olmayan bir görüşme gerçekleştireceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise dostlardan birinin hastalığına veya bir törene şeklinde yorulur.
# Büyük rüya tabircisi Ebu Hasan Behmenyar rüyayı gören kişi için hayatınızın bazı yönlerinde veya kendinizde uygulamak zorunda olduğunuz değişiklikleri önerebilir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için çevrenizde dalkavuk insanlar olduğuna ve bunlara gereksiz yere güveneceğinize işarettir.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 24 ( yirmidört )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Zarar vermek ve zarara zararla karşılık vermek yoktur.İbn Mâce, Ahkâm, 17; Muvatta’, Akdıye, 31.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here