Rüyada şeyh cenazesi görmek

11
0
PAYLAŞ

Rüyada şeyh cenazesi görmek

Rüyada şeyh cenazesi görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeyh cenazesi görmek kendi kendinize büyük bir zarar vereceğinize işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de hiçbir hayrı olmayan yalan-yanlış sözler işiteceğinize veya cahilce yapılan ve sonu boş olan aleni işe veyahut da görünüşte şirin ama yalanla süslenmiş sözler söyleyen, gerçekte ise dedikodu eden ve çirkin sözler sarf eden kişiye işarettir.
# Saniyen düşmanlarınız tarafından kınanacağınıza, ancak onlara galip geleceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise dünyada saygınlık elde ede-ceğinize, ahirette ise azaptan kurtulacağınıza işarettir.
# Ünlü filozof Ziryab yorumunda zengin ve varlıklı biri olacağınıza ancak cimrilik edeceğinize işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için kız kardeşiniz olacağına işarettir.
Kaynak:Yusuf Tavaslı, Açıklamalı Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2004) Sayfa 270 ( ikiyüzyetmiş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Bizim yakınlık dairemize katılanların kalbine muhabbet tohumları ekilir. Ne var ki bazı kimseler içlerinde bulunan dünyevî kirlerinden dolayı kalplerindeki bu muhabbet tohumlarını büyütemezler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here