Rüyada şeyhinden tövbe almak

7
0
PAYLAŞ

Rüyada şeyhinden tövbe almak

Rüyada şeyhinden tövbe almak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeyhinden tövbe almak haramlardan uzak duracağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de düştüğünüz yer alçak veya kötü bir yerse, söz sahibi birinden yana sıkıntı yaşayacağınıza işarettir.
# Saniyen bilge bir çocuğunuz olacağına işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise para kazanmak demektir.
# Ünlü alim Cabir Bin Eflah rüyayı gören kişi için mal varlığına ve insanların geçimlerini sağladıkları dünyalığa işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için birden fazla işe girişileceği ve bu işlerden başarılar elde etmeye delalet eder.
Kaynak: Cafer-i Sadık, Seyyid Süleyman, Nablusi , İbn-i Sirin, Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (Huzur Yayınevi , İslam Dizisi, 2003) Sayfa 805 ( sekizyüzbeş )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Kabre hazırlıksız giren, denize kayıksız açılmış gibidir.Hz. Ebubekir r.a.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here