Rüyada şeytan doğurmak

16
0
PAYLAŞ

Rüyada şeytan doğurmak

Rüyada şeytan doğurmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeytan doğurmak iffetli ve dindar bir kadınsanız, hayra; değilseniz, kötüye işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de emin biri olduğunuza ve emanet sahiplerinin emanetlerini kendilerine geri vereceğinize işarettir.
# Saniyen daha önce gizlediğiniz ve yerini bulamadığınız bir malı tekrar bulacağınıza işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sorunsuz mutluluğa işarettir.
# Ünlü rüya yorumcusu Yusuf TAVASLI nın yorumunda; mal ve miras elde edeceğinize ve gelirinizin artacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için tâbiri şöyle: a) Cömertlik ve kerem sahibi olmak , b) Nimete ermek , c) Çok mal ile beraber o malı hayra vermek.
Kaynak:Annemarie Schimmel,Çeviren: Tuğba Erkmen, Halifenin Rüyaları İslamda Rüya Ve Rüya Tabiri (Kabalcı Yayınları, 2005) Sayfa 398 ( üçyüzdoksansekiz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4392 – Hz. Berâ radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm'ı gördüm, Hz. Hasan'ı omuzunda taşıyor ve de:"Allahım, ben bunu seviyorum, onu sen de sev!" diyordu."Buhari, Fezailu'l-Ashab 22; Müslim, Fezailu's-Sahabe 58, 59, (2422); Tirmizi, Menakıb, (3784).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here