Rüyada şeytan ve azrail görmek

3
0
PAYLAŞ

Rüyada şeytan ve azrail görmek

Rüyada şeytan ve azrail görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeytan ve azrail görmek yoksul birine işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çıkardığınız şeyin değerince söz sahibi kimseden hediye alacağınıza işarettir.
# Saniyen hayati tehlikeler taşıyan eğilimlere işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise saygınlık elde edeceğinize delalet eder.
# Ünlü düşünür Fahreddin Râzî tabirinde söz sahibi kimse için güce işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için imdat ve yardıma rızkın genişliğine ve iyiye işarettir.
Kaynak:İslami Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi (İhvan Yayınevi, 2011) Sayfa 703 ( yediyüzüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Yalan söyleyip yücelmektense, doğruyu söyleyip alçalmayı tercih ederim.Hz. Ömer r.a.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here