Rüyada şeytana dua etmek

4
0
PAYLAŞ

Rüyada şeytana dua etmek

Rüyada şeytana dua etmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeytana dua etmek şu vech ile de tâbir olunur: a) Riya , b) Yalan , c) Hile , d) Yaramazlık yapan kimse. Bazı rüya yorumcularına göre de on vech ile tabir olunur: a) DOĞRU söz , b) İstek ve arzu , c) Memuriyet , d) Cem edilmiş mal , e) Sadık dost , f) Evlat , g) Hizmetçi , h) Geniş rızık , ı) Kolay geçim , i) Emniyet… Rüya aynı zamanda duanın kabul edilmesine , ihtiyaçların
# Saniyen üzüntü, sıkıntı, bela ve husumete işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise beş vakit namazı terk edeceğinize işarettir.
# Büyük rüya tabircisi Hazini rüyayı gören kişi için lehinize tanıklık edecek bir şahidin tanıklıktan vazgeçeceğine işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için darlık ve kıtlığa işarettir.
Kaynak:İslami Rüya Ve Rüya Tabirleri Ansiklopedisi, (Esma Yayınları, 2008) Sayfa 589 ( beşyüzseksendokuz )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Hicretin en faziletlisi, Allah-ü Teâlâ’nın sevmediği şeyleri terk etmektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here