Rüyada şeytana kızmak

10
0
PAYLAŞ

Rüyada şeytana kızmak

Rüyada şeytana kızmak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeytana kızmak mutlu olacağınıza işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de elinize bir şey geçeceğine işarettir.
# Saniyen bir afete yakalanacağınıza, zor bir hastalık geçireceğinize veya zalim bir ordunun eline düşeceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise hizmetçinizin göçebelerden olduğuna işarettir.
# Ünlü filozof El-Bekrî yorumunda bir olayı gizlediğinize ve bunu açıklayacak olursanız iyi sonuçlar alacağınıza işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için reisliğe, ganimete ve yabancı bir takım insanlar üzerine amir olmaya delâlet eder.
Kaynak:İmam Nablusi, İbn-İ Sirin, Seyyid Süleyman, Caferi, Rüya Tabirleri Ansiklopedisi İzahlı (Merve Yayınları, 2016) Sayfa 632 ( altıyüzotuziki )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

1731 – Ebû Ümâme radıyallâhu anh anlatıyor: "Derdi ki: "Ey Allah'ın Resûlü! En ziyade dinlenmeye ve kabule mazhar olan dua hangisidir?""Gecenin sonunda yapılan dua ile farz namazların ardından yapılan dualardır!" diye cevap verdi.Tirmizî, Daavât 80.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here