Rüyada şeytana secde etmek

Rüyada şeytana secde etmek

Rüyada şeytana secde etmek elinizdeki fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeniz gerektiğine işarettir. Saniyen kendisine yepyeni bir yol çizecektir.Bazende rüyayı gören kişinin çok şahsiyetli bir kimse olacağına, devletin en yüksek mercilerinde önemli görevleri ifa edeceğine, maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, çalışmalarının takdir edileceğine, yüzünü güleceğine, elinin döneceğine ve hayattan tüm beklediklerinin gerçekleşeceğine alamet eder.
# Rüyada şeytana secde etmek yöre halkının birtakım sıkıntılar yaşayacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de sevince, sürura ve müjdeye delâlet eder.
# Rüyada şeytana secde etmek sıdk ve sabır ile de tâbir olunur.
# Ünlü Filozof EbüssüÛd Efendinin tabirinde rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşanacak sorunlardan ya da aile hayatında yakın bir zamanda ortaya çıkacak kötü durumlardan ötürü çok büyük bir sıkıntı yaşayacağına, çok üzüntülü bir döneme girileceğine, bu olayların yaşanmasına sebep olan akrabalar ve arkadaşlar ile tartışma yaşanacağına ve çok büyük bir kırgınlık olacağına alamet eder.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here