Rüyada şeytana secde etmek

19
0
PAYLAŞ

Rüyada şeytana secde etmek

Rüyada şeytana secde etmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeytana secde etmek söz sahibi birinin, işlerinde size ihtiyaç duyacağına işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de bu rüyayı kadın görürse izzet ve makam elde edeceğine,  murada ereceğinize, mal ve nimet bulup sevineceğine; erkek görürse, zillet ve talihsizliğe işarettir.
# Saniyen endişeye işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise sıkıntılarından ve hastalığından sıyrılmak demektir.
# Ünlü rüya yorumcusu Seyyid Süleymanın tabirinde ; nimetinizin bollaşacağına işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için düşmana galip gelmeye ve zenginliğe yorumlanır.
Kaynak:Necati Bursalı, Büyük İslami Rüya Tabirleri, (Çelik Yayınevi, 2009) Sayfa 687 ( altıyüzseksenyedi )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

4374 – Zeyd İbnu Erkam radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm şöyle buyurdular: "Ben kimin dostu (mevlası) isem, Ali de onun dostudur."Tirmizi, Menakıb, (3714).

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here