Rüyada şeytanı hayvan olarak görmek

15
0
PAYLAŞ

Rüyada şeytanı hayvan olarak görmek

Rüyada şeytanı hayvan olarak görmek

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeytanı hayvan olarak görmek toplantıya işarettir. Bazı rüya yorumcularına göre de zor bir işle karşılaşacağınıza işarettir.
# Saniyen bir isteğinizin gerçekleşmeyeceğine şeklinde yorulur. Bazı rüya tabirlerinde ise huzur ve rahatlığa işarettir.
# Ünlü alim İstahri rüyayı gören kişi için hastalık, iflas, üzüntü ve sıkıntıya işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için ömrünüzün uzun olacağına ve ipin uzunluk veya kısalığına göre hayır ve menfaat elde edeceğinize işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 113 ( yüzonüç )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

“Kim ne yaparsa kendisine yapar” denilmiştir. İyilik de kötülük de sonuçta sahibine döner.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here