Rüyada şeytanı parçalamak

7
0
PAYLAŞ

Rüyada şeytanı parçalamak

Rüyada şeytanı parçalamak

Rüya yorumundan önce uyumadan önce yapılması tavsiye edilen ameller yazımızı, gördüğünüz rüyanın doğruluk derecesi için rüyaların doğruluk derecesi yazımızı ve şahıslara göre rüyaların özellikleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

# Rüyada şeytanı parçalamak bedeni ve kalbi katı, kaba, merhametsiz bir kimseye alâmettir. Bazı rüya yorumcularına göre de çocuk sahibi olamayacağınıza işarettir.
# Saniyen her iki cihanda da murada ereceğinize işarettir. Bazı rüya tabirlerinde ise her an mutluluğunuzun bozulabileceğine işarettir.
# Ünlü filozof İbn Nefis yorumunda hayır, menfaat ve rahatlığa işarettir. Salisen bazı rüya yorumcuları görülen rüya için din aracılığıyla maddi çıkar elde etmeye işarettir.
Kaynak:İmam Nablusi, İslami Kaynaklara Göre Büyük Rüya Tabirleri (Medine Yayınları, 2016) Sayfa 56 ( ellialtı )

ÖNEMLİ Şunu hemen ifade edelim ki, her şeyin en doğrusunu Allahu Teâlâ bilir. Rüyaların gerçek olması için günahlardan sakınmak ve Allah’a kulluk etmek gerekir. Her görülen rüya da çıkacak diye bir şey yoktur.

İnternetin en doğru ve en gerçek rüya tabirleri sitesi ruyatabirler.net‘i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gördüğünüz rüya hayırdır inşallah!

Lütfen aşağıda yer alan “yorum yap” bölümünü kullanarak sizde rüyalarınızı bizimle paylaşın.


Hikmetli Sözler

Sabrın başlangıcı çok acı sonu ise bal gibi tatlıdır.Dertlerin belaların gelmesi zahiren sıkıntı gibi olsa da, neticede hayırdır, iyiliktir.Çünkü kulun günahlarının affolunmasına ve ahiretteki derecesinin yükselmesine sebep olur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here